Stosując Efektywne Mikroorganizmy można całkowicie w sposób naturalny:

Mamy nowe produkty dla działkowiczów,właścicieli ogródków, miłośników kwiatów domowych, akwarystów i właścicieli zwierząt domowych:
Terra Biosa Composter,
Terra Biosa Aqwa
Terra Biosa Aqua do akwariów
Terra Biosa Garden.
Terra Biosa Flower
Terra Biosa Komposter Antyodor
Animal Biosa

Zapraszam do lektury tej strony.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji albo chcesz zamówić zadzwoń do

Andrzeja Orłowa, tel. kom.  604 155 863
albo skorzystaj z formularza kontaktowego.


Miły Gościu
Witamy Cię na naszej stronie.
Fakt, że tutaj jesteś dowodzi, że chcesz wyrwać się ze schematów działań narzuconych przez przemysł chemiczny i farmaceutyczny.

Dotarłeś do wiedzy, która pomoże Ci rozwiązać wiele bolączek, trapiących Cię a dotyczących Twego domu, ogrodu, stawu , zwierząt hodowanych przez Ciebie, czy Twego organizmu.
Wiedza ta dotyczy Efektywnych Mikroorganizmów

Efektywne Mikroorganizmy to kompozycja kultur bakterii, głownie kwasu mlekowego, bakterii fotosyntetyzujących i drożdży wprowadzana do ekosystemu w celu przyspieszenia jego biologicznej regeneracji, opracowana, po wieloletnich badaniach, przez profesora Teruo Higę z Uniwersytetu Ryukyus na Okinawie .

Wiele osób zafascynowanych genialnością i prostotą odkrycia Profesora podjęło trud kontynuacji jego prac Powstały preparaty o różnych nazwach, o składach dostosowanych do różnych działań, których skuteczność jest potwierdzana wszędzie tam, gdzie są aplikowane.

Zajmujemy się tymi preparatami od 2005-go roku. W tym czasie zdobyliśmy wiedzę, doświadczenie i szeroką rzeszę zadowolonych odbiorców, którzy stale stosują mikroorganizmy w swoich gospodarstwach. Przybywają też wciąż nowi klienci chcący u siebie wprowadzić tę nową biotechnologię .

Jesteśmy producentami form aktywnych za jakość których odpowiadamy firmując nasze produkty swoim nazwiskiem.
Poszukujemy zatem stale dostępu do coraz lepszych kultur matecznych , które dają nam gwarancję wyprodukowania dobrego towaru.

Dlatego też od jakiegoś czasu posiadamy w swojej ofercie preparaty oparte na koncentratach BIOSA, których skład został opracowany według wskazówek prof. Higi,  dających gwarancję największej skuteczności działania.

Podziel się