Bioceramika, bo o niej mowa to szczególny rodzaj gliny w której spiekane są pożyteczne mikroorganizmy w bardzo wysokiej temperaturze ( 1000 o C ). Otrzymana w ten sposób ceramika jest sprzedawana w postaci szarych koralików. Bioceramika ma doskonałe właściwości antyutleniające oraz zmienia pierwotną informacje materiałów z którymi się spotyka.

Bioceramika posiada własne pole magnetyczne, które wywiera bardzo pozytywny wpływ na wszelką materię poddaną jej działaniu. Woda z koralikami potrafi zmienić swoje właściwości. Kasowana jest negatywna informacja i wprowadzana czysta biała energia. Po kilku minutach woda mineralna w karafce smakuje zupełnie inaczej niż w plastikowej butelce.

W moim gospodarstwie domowym używam od prawie dwóch lat bioceramiki do zmiany informacji wody nie tylko pitnej ale do prania, kąpieli czy do podlewania kwiatków. Herbata zaparzona z tak zmienionej energetycznie i informacyjnie wody smakuje znakomicie. Smak potraw się polepsza. W lodówce redukują się zapachy. Woda do kąpieli jest bardzo przyjemna dla ciała, po działaniu kilkunastu koralików.

Zrobiłam pomiary radiestezyjne bioceramiki oraz wody energetyzowanej koralikami. Zdrowy człowiek promieniuje energią o wartości 6,5 tys. jednostek Bovisa. Chory natomiast promieniuje poniżej tej wartości.

Jeśli spożywane pokarmy łącznie z wodą i lekami mają radiację poniżej 6,5 tys. jednostek Bovisa, to działają destrukcyjnie na nasze ciało oraz ducha. W zdrowym ciele – zdrowy duch. Jeśli wartości radiacyjne powiększają się w miarę przyjmowania dobrych pokarmów oraz leków, to energia organizmu wzrasta powyżej stałej normy. Znak, że organizm nabiera mocy, zdrowia i siły życiowej. Przyjmowane leki i pokarmy działają wzmacniająco.

Wyniki moich badań radiestezyjnych.

Woda bezpośrednio z kranu to:

– 6 tys. jednostek Bovisa
– kolor radiestezyjny zielony ( neutralny)
– promieniowanie szkodliwe 3 – 4 stopni w 10 stopniowej skali pomiarowej.

Woda z kranu zamrożona.

– 9 tys. jednostek Bovisa
– kolor radiestezyjny; indygo
– promieniowanie szkodliwe na poziomie 1 stopnia; częściowo wymazane.

Woda z kranu poddana działaniu 7 koralików na 5 litrów wody w szklanym słoju przez 3 godziny.

– 35 tys. jednostek Bovisa
– kolor radiestezyjny biały – bardzo wysoki
– brak promieniowania szkodliwego.

Wyniki tych badań zaskoczyły mnie, gdyż powyżej 34 tys. jednostek radiestezyjnych wymazywana jest wszelka informacja mentalna i przyczynowa w danym materiale radiacyjnym. Ten fakt udowadnia, że mamy doskonały produkt, który potrafi kasować negatywne wzorce przeszłości i informację pola elektromagnetycznego.

Powyżej 34 tys. jednostek w skali Bovisa zaczyna się biała energia i czyste pole elektromagnetyczne. Bioceramika jest czynnikiem przywracającym czyste pole energii. Z pewnością ma to kolosalny wpływ na poprawę naszego zdrowia i stanu ducha. Sfera duchowa zaczyna się na poziomie zmiany stanu stałego pierwiastków chemicznych w stan ciekły.

Dla pewności zbadałam samą bioceramikę. Oto jej wyniki:

3 koraliki – promieniują radiacją 35 tys. jednostek Bovisa,
5 koralików – promieniuje radiacją 45 tys. jednostek Bovisa,
10 koralików – wytwarza radiację 60 tys. jednostek Bovisa,
20 koralików – posiada radiację 70 tys. jednostek Bovisa.

Powyższe badania potwierdziły zasadność powszechnego używania bioceramiki w gospodarstwie domowym i nie tylko.

Energetyka organizmu wzrasta proporcjonalnie do potencjału wprowadzanej podwyższonej radiacji pokarmów czy leków. Organizm ulega samoczynnej regeneracji. Pozytywna informacja jest wielkim osiągnięciem w kierunku przywracania Boskich porządków w nas i otoczeniu.

Kiedyś przeprowadzałam dość liczne badania radiestezyjne różnych leków i artykułów spożywczych. Wyniki były zaskakujące. Wszystko, co posiada radiacje poniżej normy jest dla nas i otoczenia szkodliwe. Natomiast radiacja powyżej normy jest zawsze wzmacniająca pozytywnie.

Człowiek ciężko chory schodzi do 3 tys. jednostek Bovisa a poniżej tej skali następuje już agonia. 0 – oznacza wycofanie się energii życia, co łatwo jest zbadać radiestezyjnie.

Mikroorganizmy mogą w nieprawdopodobny sposób wzmocnić człowieka chorego i pomóc mu w nowym kształtowaniu jego duszy. Tylko ignorancja człowieka zaskorupiałego w swej dumie, nie pozwala na powszechne stosowanie mikroorganizmów. Biel nie dla każdego jest sprzymierzeńcem!

Polecam powszechne stosowanie w swoich domach bioceramiki dla ludzi otwartych na Boskie prawa natury. Przykłady zastosowania koralików z bioceramiki:

– woda energetyzowana do gotowania potraw od 3- 5 koralików/ 5 l. wody.
– czajnik emaliowany na herbatę 3 – 5 koralików. Wapno w wodzie zmienia swoją strukturę krystaliczną na amorficzną ( bardziej zbliżoną do cieczy) i dlatego łatwo daje się usunąć z czajnika – nie przywiera do ścian i dna.
– do wszelkich filtrów na wodę,
– do ekspresu na kawę,
– do zmywarek i pralek w pojemnikach z otworami po 20 – 30 koralików,
– można przepuszczać wodę przez koraliki zawieszone w siatce na kranie, do kąpieli w wannie.
– wodę do podlewania kwiatków czy w wazonach z ciętymi kwiatami; 1-2 koraliki,
– w lodówce 10 – 15 koralików,
– dodawać do wszelkich pojemników z żywnością.

Oczywiście, można mnożyć zasady stosowania bioceramiki według własnych potrzeb i uznania. Mamy w Polsce tak doskonały produkt za niewielkie pieniądze, tylko go stosować.

Jestem dystrybutorem mikroorganizmów i bioceramiki z Firmy EM – Word Polska ( Probiotics Poska). Można u mnie zakupić niewielkie ilości bioceramiki do własnych potrzeb. Większe partie mikroorganizmów polecam bezpośrednio z Firmy z uprzednią moją konsultacją lub z licencjonowanym doradcą.

Wachowska Danuta

Podziel się